Kullanım Koşulları

Biz Kimiz?

Kullanım Koşulları

Demon Kullanım Koşulları Sözleşmesi

Bu Kullanım Koşulları Sözleşmesi ("Sözleşme"), Demon ("Firma" veya "Biz") tarafından sunulan web hizmetleri ve diğer hizmetler ("Hizmetler") ile ilgili olarak kullanıcılar ("Kullanıcılar" veya "Siz") arasında yapılmaktadır. Bu Sözleşme, ByLite web sitesini ("Site") ziyaret eden veya Hizmetlerimizi kullanan tüm Kullanıcılar için bağlayıcıdır. Lütfen bu Sözleşmeyi dikkatlice okuyunuz.

1. Kullanım Koşulları ve Kabul Edilmesi: Hizmetlerimizi kullanarak, bu Sözleşmeyi tamamen okuduğunuzu, anladığınızı ve kabul ettiğinizi beyan edersiniz. Eğer bu Sözleşmeyi kabul etmiyorsanız, Hizmetlerimizi kullanmamanızı rica ederiz.

2. Fikri Mülkiyet Hakları: Site üzerinde yer alan tüm içerik, logolar, markalar, grafikler ve diğer materyaller, Firma'ya veya lisans sahiplerine aittir ve uluslararası fikri mülkiyet kanunlarına tabidir. Bu materyalleri izinsiz kullanmak yasaktır.

3. Gizlilik Politikası: Kullanıcıların gizliliği bizim için önemlidir. Kişisel verilerin nasıl toplandığını, kullanıldığını ve korunduğunu anlatan Gizlilik Politikamızı okumanızı tavsiye ederiz.

4. Sorumluluk Reddi: Hizmetlerimizi "olduğu gibi" ve "mevcut olduğu gibi" temin etmekteyiz. Firma, Hizmetlerin kesintisiz, hatasız veya güvenli olduğunu garanti etmez. Firma, Hizmetlerin kullanımından kaynaklanan herhangi bir zarar veya kayıptan sorumlu değildir.

5. Bağlantılar: Site, üçüncü taraf web sitelerine bağlantılar içerebilir. Bu bağlantılar yalnızca kolaylık sağlamak içindir. Üçüncü taraf sitelerin içeriğinden veya güvenilirliğinden sorumlu değiliz.

6. Değişiklikler: Firma, bu Kullanım Koşullarını dilediği zaman değiştirme hakkını saklı tutar. Değişiklikler Site üzerinden yayınlandıktan sonra yürürlüğe girer. Bu nedenle, periyodik olarak bu Sözleşmeyi kontrol etmeniz önerilir.

7. İletişim: Hizmetlerimiz veya bu Sözleşme ile ilgili herhangi bir sorunuz veya sorununuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Takım

Ekibimiz

Laurel

CEO

Dig

Web Master

Russo

Grafik Tasarımcı
Yorumlar

Müşteri Yorumları